Altijd een Feestje Box

Het leven is altijd een feestje, als je zelf de juiste wijnen kiest

Deze 6 wijnen zijn een feestje in je glas en toveren een glimlach op je gezicht!

De 6 (4 wit, 2 rood) wijnen in deze box voor €82,30 €79,50

Wat zeggen de Wijndivas?

Welke 6 wijnen zitten er in de 'Altijd een Feestje Box'?

2x Custoza van Villa Medici

Deze verfrissende witte wijn uit Italië is een heerlijke doordrinkbare wijn die je moeiteloos matcht met al je borrelmomenten, of je nu vrienden uitnodigt of gewoon zelf even wil genieten van dat fleurige feestje in je glas. Fris, fruitig en uitnodigend, deze wijn maakt iedere winterse dag een feestje.

2x Ericka van Laffitte-Teston

Deze Franse, elegante, houtgerijpte witte wijn is een perfecte afsluiter na een winterse wandeling of een frisse neus buiten. Warm en vol: een wijn die uitnodigt om het thuis even éxtra gezellig en comfortabel te maken.

2x Zweigelt Reserve van Brandl

Perfect voor wie de bergen opzoekt en nog even wil nagenieten! Maar ook voor degenen die net willen doen alsof ze op de piste staan. Deze Oostenrijkse, houtgerijpte Zweigelt is fruitig, licht kruidig en vol. En met de winterzon op je gezicht, een glas in je hand… en met après ski muziek op de achtergrond, droom je weg naar het winterse Oostenrijk 😉

Kim & Heskia

Bestel nu de Altijd een Feestje Box box voor €82,30 €79,50!

"*" geeft vereiste velden aan

Naam*